CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou značky Alissa Beauté. Tato značka zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších věděckých a technických poznatcích. Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které společně s nejlepšími technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.

Každá linie této přírodní dermokosmetiky je sestavena z unikátní receptury, která obsahuje aktivní látky vzaté z přírody a nejmodernější technologické přísady, které za pečlivých výzkumů vznikají v laboratořích okolo Milána. Neustále následuje inovace a trendy a je schopna reagovat na potřeby trhu.

 

            Hlavní myšlenkou je poskytnout takovou profesionální péči, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. A to Alissa Beauté se svým až na 98% přírodními produkty splňuje. 


         Kosmetika je zásadně bez parabenů, minerálních olejů (vazelína), bez těžkých silikonů, bez barviv, bez sulfátů, není testovaná na zvířatech, má certifikace ISO 9001:2008 a 22716.

 

                                                                               

 

 

 

BIO ACTIVE - ošetření pomocí aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které se zaměřuje na všechny věkové kategorie a různé typy pleti.

                                                                                              750,- Kč

O2 INTENSE - REVITALIZAČNÍ SÍLA KYSLÍKU – ojedinělá kyslíková receptura, která detoxikuje pleťové tkáně a napomáhá její svěžesti a mládí, celkově rozzáří pleť. Ošetření zlepšuje kvalitu a metabolismus buněk, zlepšuje pevnost a hydrataci.                                                                                                         780,- Kč

VITALITY- PROBUĎTE SVOJI PLEŤ – unikátní směs silných  antioxidantů, která obnovuje mladistvost Vaší pleti. Ochrana před volnými radikály, která dodává Vaší pleti oslnivý třpyt. Posiluje buňky a dodává jim energii, stimuluje produkci kolagenu a minimalizuje projevy mimických vrásek. Ošetření pomáhá bojovat jak s aspekty přirozeného stárnutí, tak s aspekty stárnutí vlivem vnějších faktorů.                                                                                                       780,- Kč

 

 

 

 

REVITALIZACE DNA - UDRŽTE SI SVŮJ PŮVABtoto unikátní ošetření bylo vytvořeno pro celkové omlazení. Dodává pleti plnost a pevnost, viditelně zjemňuje kontury obličeje a snižuje hloubku vrásek na čele, v oblasti pod očima, na krku a kolem úst.                                                                   820,- Kč

 

 

 

 

ENERGY LIFE - VDECHNĚTE SVÉ PLETI NOVÝ ŽIVOT – vysoce efektivní ošetření, které poskytuje pleti všechny nezbytné vitaminy, minerály a proteiny. Probouzí metabolismus buněk, přispívá k povzbuzení vitálních funkcí pleťových buněk, snižuje únavu a vyčerpání. Vyplňuje strukturu pleti, celkově ji zpevňuje a vyhlazuje vrásky.                                                                                  780,- Kč 

 

 

 

 

 

LIFT AGE - VYTVARUTE SVOU BUDOUCNOST UŽ DNES stimuluje buněčný metabolismus a zlepšuje revitalizační proces uvnitř pleti, vyhlazuje povrch pleti a vypíná vrásky. Působí obzvlášť na oblast tváře, obličejový ovál a krk, které zpevní, pozvedne a vypne. Kontury obličeje a krku jsou viditelně vylepšené a mladistvě vyhlazené.                                                                                                                                                                                                                                      810,- Kč

 

 

 

WHITENING - ROZJASNĚTE SVOU PLEŤ – řešení pro pigmentové skvrny => postupný ústup melaninových skvrn a prevence jejich další tvorby. Jemně ale hluboce odstraňuje odumřelé buňky. Napomáhá odstraňovat jizvy po akné a zmírnit hloubku vrásek, způsobí omlazení pleti a její zjasnění.                            790,-Kč

 

jen bělení bez celkového ošetření v rámci kúry - lokální ložiska (rozmezí

3-5dni 5x) 2 300,- Kč

 

 

 

PLATINA - ZACHOVEJTE ZÁŘIVOST PLETI ROZJASŇUJÍCÍ       PÉČÍ- rozjasňující ošetření pro matnou pleť s otevřenými póry, pomáhá obnovit rovnováhu v kožní bariéře. Výsledkem je rovnoměrný tón v pleti, prozářená a vyživená pleť, vyhlazené vrásky a stažené póry.                                           790,- Kč

 

 

 

 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA (galvanoterapie+fotonová terapie+ultrazvuková terapie) tento přístroj působí na bázi střídání kladného a záporného galvanického proudu, který ve výsledku stimuluje buňky k vyšší aktivitě a díky tomu obnovuje ztracenou elasticitu pokožky. Spolu s ošetřujícími přípravky dodávají pokožce okamžitý, viditelně mladší vzhled, vyhladí linie a vrásky, revitalizuje a osvěžuje pleť. Ošetření si nemohou dovolit těhotné a kojící ženy, osoby s kardiostimulátorem, trpící epilepsií a závažným srdečním onemocněním srdce, při zánětu kůže.

 

Ideální v kombinaci s ošetřením BIO ACTIVE.

 

                       

                                                                       při celkovém ošetření         300,-Kč                                             

                                                                       samostatně                          550,-Kč

 

 

 

 

Ošetření mladistvé pleti (odlíčení, změkčení pleti, hl. čištění, ultrazvuková špachtle, zklidňující maska, závěrečné)                                           490,-    

 

 

 

 

Barvení

    Barva obočí                                                                                    40,-/100,- Kč

    Barva řas                                                                                        60,-/150,- Kč

    Barva obočí+řasy                                                                           80,-/200,-Kč

           

Jedná se o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Sytost barvy určuje délka působení (čím delší působnost, tím tmavší odstín).

 

Barvení řas se nedoporučuje klientkám se zvýšenou alergií, u zánětu spojivek či jiných očních onemocnění.

 

 

 

Depilace                                                                                         

Depilace pinzetou                                                                      50 – 150,- Kč

Depilace horního rtu                                                                       40/70,- Kč

Depilace brady                                                                             40 - 80,- Kč 

Depilace lýtek                                                                                    320,- Kč

Depilace celých nohou                                                                       580,- Kč

Depilace třísel                                                                                   220,- Kč

Depilace rukou                                                                                 260,- Kč

(cena zahrnuje obě končetiny a ošetřující přípravky)Depilace teplým voskem je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě. Během pár minut se můžete zbavit ochlupení na jakémkoli místě Vašeho těla, a to za pomoci přírodních vosků, které nedráždí pokožku.

 

 

 

 

Parafin

Parafínový zábal na ruce včetně masáže rukou                     180,-/250,- Kč                       

      Parafinová lázeň na ruce představuje proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Působí blahodárně na celou nervovou soustavu, na dlaních jsou totiž nervová zakončení buněk.

 

     V kosmetice se používá aromaterapeutický parafin s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky.Po zábalu jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké.

 

Pravidelnými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci s počítači.

 

 

 

 

 

       Text Box: zvlhčuje suché ruce
uvolňuje svalové napětí
zmírňuje bolest svalů	
      

                                                          

 

 

 

 

 

LASH LIFTING & LASH BOTOX BOMB – novinka v oblasti tvarovaní vlastních řas. Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

 

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět. Výsledný efekt vydrží 6-8 týdnů.


           

Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

 

Lash lifting a lash botox je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.

 

 

Na ošetření je potřeba mít oči nenalíčené a vyndané kontaktní čočky.               870,-Kč

 

 


Kontakt

studio Blue

Českobrodská 57/26
Praha 9 - Hrdlořezy
190 00