02.11.2015 12:40

Kosmetické služby + ceník

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou značky Alissa Beauté. Originalita této kosmetiky spočívá v propojení přírody, zkušenosti, harmonie života s využitím nejnovějších vědeckých objevů a účinných aktivních látek. Výrobky jsou vysoce účinné, bezpečné s výjimečnou kvalitou.

Největší výhodou této kosmetiky je individuální přístup a vypracování ošetření „na míru“ pro každého klienta s použitím čistých 100 % aktivních látek.

 

BIO ACTIVE - ošetření pomocí aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které se zaměřuje na všechny věkové kategorie a různé typy pleti.

 

MASKY:   

 • Arganová: produkty s obsahem arganového oleje jsou omlazujícím a regeneračním elixírem pro všechny typy pokožky. Zjemňují a vypínají pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytují pleti dlouhodobou ochranu. Arganový olej je bohatým zdrojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené obranné mechanismy pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny apod). Obzvlášť vhodný je proto i na suchou a oslabenou pleť.
  640,- Kč
 • Cashmere: je vhodná na unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí. Obsahuje šetrné aktivní látky, proto je dobře snášena i citlivou pletí.
  640,- Kč
 • Derma Sensitive: ošetření pokožky se zvýšenou citlivostí a se sklonem k praskání žilek (kuperóze). Zaměřuje se na posílení cévních stěn a zklidnění citlivosti. Mnoho žen má křehké mikrokapiláry a pociťují diskomfort pokožky obličeje. Produkty linie Derma Sensititve pleť projasní, zklidní a podpoří stažení mikrokapilár.
  640,- Kč
 • Thalasso: využívá především výtažky z mořských řas, které jsou energeticky nejvýznamnější rostlinou na Zemi. Mořské řasy rostou v různých hloubkách, a mají proto i různé vlastnosti. Obsahují minerální látky, stopové prvky, vitaminy a enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy a řadu dalších výhod. V linii THALASSO THERAPY jsme mořské řasy proměnili v silně vyživující, regenerační a omlazující mořské ošetření.
  640,- Kč

                                                                                                        

CAVIAR CARE - produkty s kaviárem patří mezi velmi oblíbená a luxusní ošetření. Jsou určeny ženám, které chtějí dopřát své pleti něco výjimečného a s okamžitě viditelným efektem. Ošetření velmi zpevní a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry. Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti. Díky vysoké koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné a viditelně omlazené pleti.
710,- Kč                                                        

ENERGY LIFE - ošetření dodává pleti všechny potřebné vitamíny, minerály a proteiny. Pleť celkově vypíná a vyhlazuje vrásky. Určeno pro pleť s pokročilými známkami stárnutí a pro udržení mladistvého vzhledu.
710,- Kč

LIFT AGE - ošetřující kúra vyhladí a vypne vrásky. Pleť zanechá hebkou, vypnutou a prozářenou. Je vhodná na pleť povadající, se známkami stárnutí, s tvorbou vrásek.
710,- Kč

 

O2 INTENSE - REVITALIZAČNÍ SÍLA KYSLÍKU - kompletní péče o pleť s unikátní formulí „kyslíku“, která byla vyvinuta v laboratořích ALISSA BEAUTÉ, podle nejnovějších vědeckých výzkumů a s využitím přírodních aktivních látek. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a každé buňky lidského těla – včetně pleti. Zlepšuje kvalitu buňky, napomáhá k rejuvenaci pleti, celkové svěžesti a mladosti.
710,- Kč

 

REVITALIZING DNA - zcela jedinečné revitalizační ošetření, které napomáhá k celkovému omlazení pleti a zjemnění hloubky vrásek. Je ideální pro ženy + 40 let, které touží udržet si pleť krásnou a mladistvou, a to i přes hormonální změny v období menopauzy, kdy dochází k velké ztrátě pevnosti, pružnosti a objemu.
730,- Kč

 

WHITENING - pigmentové skvrny MAJÍ řešení. Whitening je specifická linie, která velice šetrným a přitom účinným způsobem omlazuje pleť, viditelně ji projasňuje, zmírňuje hloubku vrásek a zjemňuje. Jedná se o velmi silnou omlazující péči. Její velká výhoda je také v efektivním působení proti pigmentovým skvrnám, které se objevují již po 30 roku. Whitening je specifický peeling, který šetrným způsobem odstraní odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem a napomůže k vybělení skvrn a předchází další tvorbě. Ošetření Whitening je vhodné také na aknózní pleť s tvorbou jizev.
Ošetření na vybělení je třeba opakovat po dobu 4-7 týdnů dle rozsahu postižení vždy s pauzou po 7-10 dnech
730,- Kč
430,- Kč jen bělení (bez masáže - každé 5. sezení se zvýhodněnou cenou 310,- Kč)

 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA (galvanoterapie + fotonová terapie + ultrazvuková terapie) tento přístroj působí na bázi střídání negativního a pozitivního galvanického proudu, který ve výsledku stimuluje buňky k vyšší aktivitě. Spolu s ošetřujícími přípravky dodávají pokožce okamžitý, viditelně mladší vzhled, vyhladí linie a vrásky, revitalizuje a osvěžuje pleť. Ošetření si nemohou dovolit těhotné a kojící ženy, osoby s kardiostimulátorem, trpící epilepsií a závažným srdečním onemocněním srdce, při zánětu kůže.
300/480,- Kč

 

Ošetření mladistvé pleti (odlíčení, změkčení pleti, hl. čištění, peeling, zklidňující maska, konečná úprava)
410,- Kč

Ošetření pánské pleti (odlíčení, lehká úprava obočí, masáž obličeje, hl. čištění, peeling, maska obličeje, oční maska, závěrečné ošetření pleti)
530,- Kč

 

Možnost i zakoupení přípravků této kosmetiky na domácí použití (pleťová mléka, tonika, odličovač očního okolí, pleťové krémy, speciální ampulky, oční gely,…).

 

Barvení (cena při komplexním ošetření / cena při samostatném barvení)

Barva obočí 40/80,- Kč
Barva řas 60/100,- Kč
Barva obočí + řasy 80/150,- Kč

Jedná se o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Sytost barvy určuje délka působení (čím delší působnost, tím tmavší odstín).

 

Barvení řas se nedoporučuje klientkám se zvýšenou alergií, u zánětu spojivek či jiných očních onemocnění.

 

Depilace                                                                                         

Depilace pinzetou 50 – 100,- Kč
Depilace horního rtu 40/60,- Kč
Depilace brady 40 - 80,- Kč
Depilace lýtek 280,- Kč
Depilace celých nohou 500,- Kč
Depilace třísel 140,- Kč
Depilace rukou 190,- Kč

(cena zahrnuje obě končetiny a ošetřující přípravky)

Depilace teplým voskem je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě. Během pár minut se můžete zbavit ochlupení na jakémkoli místě Vašeho těla, a to za pomoci přírodních vosků, které nedráždí pokožku.

 

—————

Zpět


Kontakt

studio Blue

Českobrodská 57/26
Praha 9 - Hrdlořezy
190 00